Nowości
Kamizelka szara w paski
Kamizelka szara w paski
429,99 zł
Kamizelka błękitna struktura
Kamizelka błękitna struktura
429,99 zł
kamizelka różowa
kamizelka różowa
429,99 zł
Kamizelka bordo
Kamizelka bordo
429,99 zł
Kamizelka niebieska w kratę
Kamizelka niebieska w kratę
429,99 zł
Kamizelka szara struktura
Kamizelka szara struktura
429,99 zł
Promocje
Czarne spodnie
Czarne spodnie
310,99 zł 239,99 zł
Czarny garnitur
Czarny garnitur
778,99 zł 599,99 zł
Czarna marynarka
Czarna marynarka
466,99 zł 359,99 zł
O firmie

J. Fryderyk -Tworzymy inspiracje ...

 

MARKA J. FRYDERYK powstała w roku 2014 w Bielsku-Białej, której właścicielem jest Monika Jaskólska.
Nadrzędną wartością marki J.Fryderyk jest kreowanie nowego sposobu wartościowania produktów i usług w branży odzieżowej.
Jako marka z prawdziwie polskimi korzeniami pragniemy promować produkty i inicjatywy, które wspierają krajowych przedsiębiorców. Ufamy, że nasze zaangażowanie oraz absolutnie innowacyjne podejście do strategii komunikacji marki, wpłyną pozytywnie na mechanizmy zachodzące w branży. Marka J.Fryderyk korzysta z usług pochodzących z rąk jedynie polskich fachowców. Dokładnie każdy z naszych produktów jest projektowany i wyszywany w Polsce. Wahania koniunktury stanowią nie lada wyzwanie dla świeżych marek, których spojrzenie na budowanie swojego wizerunku znacznie różni się od strategii istniejących firm. To właśnie dlatego silnie akcentujemy naszą bezkonkurencyjną wartość, jaką jest polskie pochodzenie. Wierzymy, że Goście naszych salonów docenią ukłon, jaki składamy w ich stronę. Jesteśmy przekonani, że nastawienie na „jakość”, nie „ilość” stanowi punkt zwrotny w wartościowaniu oferowanych przez branżę produktów. Z szacunku i poszanowania dla obecnych i przyszłych klientów dbamy o to, abyście Państwo otrzymali produkt z najwyższej półki.


Od tej chwili marka J.Fryderyk staje się kreatorem nowych trendów, których powstawanie opieramy na Państwa oczekiwaniach. Jesteśmy po to, aby je realizować. Wierzymy, że elementy składowe w postaci najwyższej jakości produktów, wysokich kwalifikacji personelu oraz wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom Gości naszych salonów uczynią z marki J.Fryderyk miejsce spotkań stylowych mężczyzn z fascynującym światem mody.

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl